Triedny fond + hygienické potreby

Milí rodičia,

keďže sa nebude konať rodičovské združenie, máme pre Vás zopár informácii.

  1. Poprosíme Vás čo najskôr uhradiť triedny fond 40 eur (v hotovosti – pani učiteľke v triede) – z tr. fondu sa platí: poistenie, pracovné zošity, divadielka, mikulášsky balíček, MDD, rôzne akcie ako je záhradná slávnosť, rozlúčka s predškolákmi a pod.

  2. Pre triedy LIENKY, VČIELKY pohárik s kefkou a zubnou pastou označený menom (PRE SLNIEČKA TÁTO PODMIENKA NEPLATÍ !!!maličkí si umývajú zúbky až po polroku).

  3. LEN pre predškolákov !!!! doniesť telesnú výchovu vo vrecúšku alebo plecniaku (nohavice -legíny alebo tepláky, ponožky a topánky -cvičky, botasky, halová obuv a pod. – tričko NIE, to dostanú z projektu) . AK BUDÚ OPATRENIA POKRAČOVAŤ, BUDEME CVIČIŤ CIELENE 1X DO TÝŽDŇA AJ V MŠ, AK SA OPATRENIA ZRUŠIA BUDEME NAVŠTEVOVAŤ ZŠ SLIAČ.

  4. V triede podpísať oboznámenie so Školským poriadkom a Organizáciou a poriadkom výchovy a vzdelávania v MŠ pre školský rok 2020/2021 (oba dokumenty sa nachádzajú na tejto stránke).

 

 

ĎAKUJEME!!!

 

P.S.: V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Vašu pani učiteľku.

Prajeme pekný deň!