téma – PRÍRODA SA ZOBÚDZA

Tak začal nám ďalší týždeň 😊 Vaše pani učiteľky na vás myslia a preto sme vám opäť pripravili aktivitky, ktoré by sme v škôlke s deťičkami robili aj my.
Tentokrát s témou : PRÍRODA SA ZOBÚDZA

ČASŤ 1 – VČIELKY A MLADŠIE LIENKY
Pieseň :
Poznáte zajka
https://www.youtube.com/watch?v=_OWzDLnARf8

pracovný list – č.1 – spočítať koľko je na PL geometrických tvarov a výsledok zapísať pomocou bodiek (krúžkov) do spodnej časti PL pod čiarou

pracovný list -č.2 – spočítať kačičky vo vajíčkach a spojiť ich s vajíčkom, so správnym počtom bodiek a s dopomocou rodiča, ktorý prečíta číslo aj s číslom

pracovný list- č. 3 – spojiť farebnou kvet s jeho tieňom a vyfarbiť kvety, v reálnych farbách

pracovný list -č. 4 – vyfarbiť maľovanku a porozprávať sa s rodičom ako sa volajú mláďatá jednotlivých domácich zvierat

výtvarná úloha – vystrihnúť z farbeného papiera vázu alebo ju nakresliť alebo namaľovať(pod+a možností domácnosti 😉) a následne z vázy nakresliť prúty (rovné šikmé čiary) a nalepiť na ne „maňušky“ z vaty, z vatového tampóna, z paličiek na čistenie uší, guličky z toaletného papiera (fantázii sa medze nekladú)

Na obrázku může být: text, kde se píše zajačikoch zajka, čo vždy nos? Farbieva vajká det'om pre radost'. A nich doma všetci spolu chodia na maliarsku školu a zajači šlabikár učia tam každú jar. Zajkovie mamka mieša farbičky, Zajkovie oocko mištičky. A malá sestra varí slíže, maly braček štetce líže, vel'ká sestra, ktorá prišla, všetkym vzorky vymyšl'a. Tak farbí vajcia celá rodina, Ked' Ked' kvitnú kvietky ajar A všetky štetce, všetky labky mal'ujú, ved čas je krátky, aby bolo vajec dost', vetkym det'om pre radost'
Není k dispozici žádný popis fotky.
Není k dispozici žádný popis fotky.Není k dispozici žádný popis fotky.
Není k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: kreslení